Akcesoria kominowe Braas

|   AKCESORIA KOMINOWE   |
 
przejdź do: 

 
 
 
 
 
 
AKCESORIA KOMINOWE
 
 
 
Kominek wentylacyjny Duro Vent
Kominek wentylacyjny Duro Vent składa się z następujących części:
► część górna kominka o średnicy 125mm
► dachówka przejściowa dopasowana do modelu dachówki
► rura przyłączeniowa średnicy 125 lub 100mm
► pokrywa kominka
 
Kolory: czerwony, ciemnoczerwony, kasztanowy, brązowy, antracytowy, ciemnoszary, czarny
Modele: Celtycka, Grecka, Romańska, Bałtycka, Tegalit, Reviva, Teviva
 
 
 
 
Uniwersalne przejście dachowe dla systemów solarnych
Bazuje na dachówce uniwersalnej, dzięki czemu można je zastosować praktycznie na każdym dachu skośnym, pokrytym dachówkami z oferty marek Braas i RuppCeramika, także karpiówką. Składa się z łącznika przejściowego i kopuły z otworem wykonanych z PVC, nasadki z EPDM oraz kołnierza uszczelniającego membranę dachową. Nasadka pozwala na przeprowadzenie rur i przewodów w zakresie średnic od 10 do 70 mm. Kołnierz uszczelniający dla zakresu średnic  50-70 mm można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz membrany.
Dostępne kolory: czerwony, brązowy i antracytowy.
 
 
 
 
Odpowietrznik instalacji sanitarnej Duro Vent
Służy do przeprowadzenia przez połać pionów instalacji sanitarnych i jest jego zakończeniem. Najczęściej stosowany jest w komplecie z pokrywą, która zabezpiecza przed opadami atmosferycznymi.
 
 
 
Nasadka antenowa Duro Vent
Umożliwia łatwe i szczelne wyprowadzenie ponad dach masztu antenowego. Zapewnia możliwość dostosowania otworu do średnicy masztu.
 
 
Wąż giętki
Służy do połączenia kominka wentylacyjnego lub odpowietrznika instalacji sanitarnej z pionem wentylacyjnym lub kanalizacyjnym, również w sytuacji przesunięcia osi rury w stosunku do osi otworu w dachówce przejściowej.

 

 

 

 

 

przejdź do: 


 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
Copyright 2021 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl